12 Nis 2021

Genel

Balayı Villalarında Çiftlere Özel Tatil

Balayı dönemi genel olarak çiftlerin birbirleri ile beraber tatil yaptıkları en özel dönemlerden biri olarak biliniyor. Bunu bilen evlenecek çiftler de aynı düğünleri için yaptıkları araştırmaları balayı dönemleri için de yapmaya özen gösteriyorlar. Çünkü bu aşamada yapacakları en ufak bir yanlış ile beraber ortaya çıkacak olan sonuçlar tahmin ettiklerinden çok daha ciddi olabilecektir.

 

Balayı Villası Nedir?

Normalde konu balayı tatili olduğu zaman çiftlerin karşılarına öncelikli olarak karşılarına çıkmakta olan ilk konaklama alternatifi oteller oluyor. Yeni evli çiftlere özel olacak şekilde hazırlandığı söylenilen otellerde ne yazık ki bu durum yalnızca oda içerisinde geçerli hale geliyor. Çünkü

Devamını Oku
Balayı Villalarında Çiftlere Özel Tatil
31 May 2021

Genel

Bodrum Tatilinize Doğa Sporları İle Aksiyon Ekleyin

Tatiller eğlencelidir. Size harika bir macera imkanı sunar. Tatiller bundan daha fazlasını da yapar ve hayatınızı çeşitli şekillerde zenginleştirebilir. Doğa sporları da tatillerin hayatınızı daha eğlenceli hale getirmesinin bir yoludur. dalış, yelken, sörf, su kayağı gibi su sporları, trekking, jeep safari, kamp ve bisiklet gibi doğa sporları sayesinde Bodrum tatilinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Bodrum’da su sporları ile denizin tadını çıkarın

Şehrin hızlı ve tempolu rutini pek çok insan için yorucu olabilir. Öte yandan dış mekanı keşfetmek, zihninizi yoğun yaşamınızın stresinden ve taleplerinden kurtarmanıza izin verecektir. Bodrum’daki su sporları sizi zihinsel anlamda

Devamını Oku
Bodrum Tatilinize Doğa Sporları İle Aksiyon Ekleyin
12 Haz 2021

Genel

Kaş, Kalkan’da Harika Bir Tatil İçin Gezilecek Yerler

Seyahat etmenin hayatınızı çeşitli şekillerde daha iyi ve mutlu yapabileceğini biliyor muydunuz? Seyahat etmenin hem zihinsel hem de psikolojik çeşitli faydaları vardır ve bunları kısa bir tatilin ardından bile keşfedebilirsiniz. Bu sebeple sizin için çok keyifli bir tecrübe olacak Kaş, Kalkan tatilinizden önce gezi rehberlerini okumanız ve gideceğiniz yerleri araştırmanız önemlidir.

Kaş, Kalkan tatilinizde kültürel bir gezi planlayın

Seyahat etmenin size kültürel anlamda öğrettiği şeyler vazgeçilemez ve yeri doldurulamazdır. Bu sayede gittiğiniz şehrin ve tatil beldesinin kültürünü ve geçmişini öğrenirsiniz. Yerlilerle konuşursanız muhtemelen onların düşüncelerini, alışkanlıklarını, geleneklerini ve tarihlerini de öğreneceksiniz. Bunu yapmak

Devamını Oku
Kaş, Kalkan’da Harika Bir Tatil İçin Gezilecek Yerler
02 Tem 2021

Genel

Muğla Tatilinizin Daha da Keyifli Hale Getirecek Öneriler

Tamamen stressiz bir tatile çıkmak istemeniz ve uzun zamandır beklediğiniz bu seyahati olabildiğince keyifli ve dinlendirici hale getirmeyi dilemeniz normal. Tatiliniz, tamamen rahatlama ve yenilenme zamanınızdır ve kendinizi buna adamazsanız, boş zamanınız tamamen ters etki yaratabilir. Muğla tatilinizden gerçekten keyif almanızı sağlamak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Muğla tatilinizde zamanı yavaşlatın

Tatil günleri her zaman kısa ya da az ve çok uzak göründüğünden, Muğla’da tatilinizin keyif faktörünü artırmanın ve değerli tatilinizden en iyi şekilde yararlanmanın bazı yolları vardır. Herhangi bir tatili yorucu hale getiren özellik, çok fazla aktivite içeren bir seyahat planı hazırlamaktır.

Devamını Oku
Muğla Tatilinizin Daha da Keyifli Hale Getirecek Öneriler
14 Ağu 2021

Genel

Kaş’ın Tarihi ve Doğal Güzellikleri Yerinde Görün

Tarih öncesi dönemlerden günümüze kadar gerek tarihi gerekse doğal güzellikleri ile oldukça rağbet gören bir yer olan Kaş, Karia Yolu ile Likya Yolu’nun kesiştiği noktada yer almaktadır. Türkiye’nin gözde ziyaret noktalarından bir tanesi olan Kaş, bundan dolayı da birçok kişinin tatil için yaptıkları planlarda ilk sıralarda kendine yer buluyor. Kaş Kalkan kiralık villa seçenekleri ise buraya tatile gelmek isteyenlerin kalacak yer konusundaki önceliklerinden bir tanesi.

 

Kanyonlarda Yürüyüş Yapın

Doğa yürüyüşünü daha sportif bir şekilde yapmak isteyenlerin Kaş’ta mutlaka uğramaları gereken noktaların başında Kıbrıs Kanyonu geliyor. Bu kanyonun içerisinde yalnızca şelaleler bulunmuyor. Şelalelerin balkon şeklinde oluşturduğu

Devamını Oku
Kaş’ın Tarihi ve Doğal Güzellikleri Yerinde Görün